Zestaw dla Fryzjera

Komplet Fryzjerski

W pracy każdego profesjonalisty, który na co dzień wykonuje wiele zleceń jedną z najważniejszych rzeczy są odpowiednie narzędzia. Profesjonalne narzędzia powinny służyć przez długie lata, a także maksymalnie ułatwiać pracę poprzez swoją niezawodność. Prawdą jest, że malarz nie namaluje obrazu tylko jednym pędzlem – tak samo jest z fryzjerem – do jego pracy potrzeba cały komplet nożyczek oraz grzebieni – do różnego rodzaju prac.

Nożyczki Fryzjerskie Zestaw

Nożyczki to narzędzie fryzjerskie, które w pracy fryzjera jest najczęściej wykorzystywane, ponieważ przy ich pomocy wykonywana jest znakomita większość stylizacji – zarówno męskich jak i damskich. Wyróżniamy dwa podstawowe typy nożyczek przydatnych w codziennej pracy fryzjera, dlatego też większość zestawów nożyczek fryzjerskich składa się właśnie z dwóch elementów. Jako, że cenimy sobie wysoką jakość oferowanych produktów dla profesjonalistów, polecamy przede wszystkim produkty firmy Kasho, która wyspecjalizowała się w tworzeniu idealnych nożyczek fryzjerskich.

Zestaw Fryzjera – Startowy

Przykładowo, pierwszym zestawem, na jaki warto zwrócić uwagę jest ZESTAW STARTOWY KASHO IMPRESSION / WASABI przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z fryzjerstwem.
W skład zestawu wchodzą:

Dodatkowo, cały zestaw zapakowany jest w tekstylne, wytrzymałe etui przeznaczone do codziennego użytku w salonie.

Zestaw Fryzjerki – stylistki

Drugi zestaw, który może przykuć uwagę to ZESTAW STYLISTY KASHO DESIGN MASTER przeznaczony dla barberów poszukujących profesjonalnego sprzętu o najwyższej jakości.

W zestawie znajdują się:

  • Nożyczki offsetowe z serii Kasho Design Master w rozmiarze 5.0” lub 5.5”, albo 6.0” posiadające mechanizm regulujący. Dostępna jest również wersja leworęczna.
  • Nożyczki degażowe z serii Design Master o rozmiarze 6.0” wyposażone w mechanizm regulujący i 38 zębów na tylnym ostrzu.
  • Nóż stylizujący prosty o długości 19.7 (brzytwa)

Całość oczywiście ujęta w etui K-21 z miejscem na wyżej wymienioną brzytwę.

Komplet Grzebieni Fryzjerskich

Oprócz nożyczek, w ręku stylisty najczęściej pojawia się grzebień, który pomaga modelować fryzurę, ułatwia strzyżenie, czy służy do tapirowania.

Wyróżnia się kilka rodzajów grzebieni fryzjerskich:

Warto w tym momencie zaznaczyć, że grzebienie fryzjerskie dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z włókna węglowego dlatego są bardzo lekkie jak i odporne na uderzenia oraz działania środków chemicznych. Posiadają profesjonalnie zakończone ząbki, nie łamią się i nie pękają.
Oczywiście każdy z wymienionych wyżej grzebieni zawarty jest w zestawie grzebieni Kasho, który również znajduje się w naszej ofercie.