Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Pomada Wodna do Włosów

Pomady wodne są często polecane dla początkujących, gdyż dzięki ich miękkiej strukturze i konsystencji bardzo łatwo je wyciągnąć z pudełka i rozprowadzić po włosach, a gdy już będziemy chcieli można ją również bardzo łatwo zmyć.

Pomady Wodne – historia

Historia zaczyna się w XVIII wieku, właśnie wtedy zaczęto stosować pomady. Z początku stanowiły one też wyznacznik wysokiej pozycji społecznej. Od tamtej pory przeżyły kilkukrotną transformację i ku naszej uciesze okazały się bardzo przydatnym kosmetykiem przez co przetrwały aż do dziś jednak trochę w zmienionej formie.
Pomada w języku francuskim “pomade” oznacza “maść”. Pierwotnie pomady były robione ze zmiażdżonych jabłek – po łacinie i po włosku “Latinpomum”, “pomata” oznacza jabłko, owoc. Co ciekawe, nieco później zaczęto stosować do ich wyrobu tłuszcz niedźwiedzi oraz zioła.
Pomady miały pierwotnie służyć, jako środek do pielęgnacji włosów, a nie do ich stylizacji. Mydła wysuszały a pomady miały temu przeciwdziałać – natłuszczając strukturę włosa. Wraz ze zmianą kosmetyków do mycia włosów, skład pomad i ich przeznaczenie uległy jednak zmianie.
W 1925 r. Mr. C.D. Murray założyciel Murray’s Superior Products Company, wyprodukował klasyka klasyków czyli Murray’s pomade, ciężką pomadę na bazie wazeliny, a trzy lata później świat oszalał na punkcie Brylcreem, emulsji, której lekka konsystencja była wynikiem połączenia oleju mineralnego i wosku z wodą.

Wodna Pomada do Włosów – czym jest?

Pomada wodna do włosów może być czasem mylona z pastą wodną do włosów, ale nie jest to to samo. Wodne pomady do włosów polecane osobom początkującym, aplikuje się na włosy lekko wilgotne lub suche. Po ich nałożeniu wystarczy przeczesać fryzurę grzebieniem lub dłonią i odczekać, aż pomada do włosów przyschnie. Przy używaniu tego rodzaju pomady należy zawsze zwilżyć grzebień lub dłoń.
Pomady wodne charakteryzują się tym, że łatwo się zmywają i nie obciążają włosów podczas stylizacji.

Pasta Wodna do Włosów

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, chwyć niewielką ilość palcami i wmasuj w dłonie przed nałożeniem na włosy. Rozciągnij go do pożądanego kształtu, użyj grzebienia, aby uzyskać bardziej zdefiniowany efekt. Jeśli użyjesz go na wilgotne włosy, uzyskasz więcej blasku dla swojej fryzury.

Pomada do Włosów Wodna

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem pasty wodnej lub nie wiesz, która się najlepiej sprawdzi to na naszej stronie https://hairlesshorseman.pl/ jest spory wybór odpowiednich dla każdego pomad wodnych, spośród których na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie w najwyższej jakości.
Najlepszym rozwiązaniem dla każdego rodzaju włosów będzie Pomada, wyróżniamy kilka rodzajów pomad które różnią się min. siłą chwytu:
Dla najbardziej wymagających facetów, których włosy muszą prezentować się w idealnym stanie przez cały dzień, a także być odporne na wszelkie warunki pogodowe, idealnym produktem będzie Pomada Super Strong Hey Joe, która charakteryzuje się niebieskim kolorem oraz nienagannym chwytem utrzymującym się przez cały dzień. Dodatkowo, pomada, po zaschnięciu pozostawia wysoki połysk, co sprawia, że zwrócisz na siebie uwagę w każdych okolicznościach. Zdecydowanie polecana do stylizacji, którym potrzebny jest wysoki chwyt.
Dla mniej wymagających włosów możemy wybrać np. Hey Joe Pomada Strong
Pomada ma kremową konsystencję co ułatwia nam stylizacje, a także zapewnia mocne utrwalenie zachowując przy tym maksymalną elastyczność.
Aby uzyskać najlepszy efekt, rozciągnij produkt do pożądanego kształtu na swoje włosy, użyj grzebienia jeśli chcesz uzyskać bardziej zdefiniowany efekt. Jeżeli użyjesz tego produktu na wilgotne włosy uzyskasz więcej blasku dla swojej fryzury.
Jeśli chcesz uzyskać naturalny matowy efekt świetnym wyborem będzie Hey Joe Pomada matowa. Rozpuszczalna w wodzie o czystym białym kolorze. Zapewnia utrwalenie na poziomie średnim niezależnie od rodzaju oraz długości włosów na których chcesz uzyskać perfekcyjne matowe wykończenie. Produkt jest stworzony na bazie wody co pozwala na łatwe i szybkie zmycie go z włosów.

Pomady w naszym sklepie dostępne są w różnych wielkościach ( 15 ml, 100 ml, 1000 ml)
Dzięki zapachowi Pomady uzyskamy świetne pierwsze wrażenie. Aby idealnie ułożyć włosy nie potrzebujemy dużej ilości tego produktu. Zaletą Pomad do włosów jest także to, że nawilżają i odżywiają nasze włosy.