Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Każdy prawdziwy facet powinien dbać o swoje włosy. Kosmetyki mają ogromny wpływ na kondycję skóry głowy oraz wytrzymałość włosów, dlatego właśnie należy zwracać szczególną uwagę na to, z jakich kosmetyków korzystamy. Stosowanie niewłaściwych kosmetyków do włosów może prowadzić do niechcianych efektów takich jak łysienie czy świąd głowy.

Hey Joe Pomada

Wyróżnia się kilka rodzajów pomad marki Hey Joe oraz Hairless Horseman, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.
Pomada matowa Hey Joe to najbardziej rozchwytywana pomada z całej oferty Hey Joe. Jest rozpuszczalna w wodzie, co sprawia, że jest łatwa w użyciu. Dodatkowo, zapewnia średnie utrwalenie, oraz naturalny matowy finisz.
Pora na coś oldschoolowego, czyli na Hey Joe CLASSIC GOLD. Jej kremowa konsystencja znacznie ułatwia nakładanie pomady. Jednocześnie Pomada Hey Joe gwarantuje świetne ułożenie włosów przez wiele godzin z połyskiem. Hey Joe CLASSIC GOLD przenosi nas do dawnych salonów fryzjerskich z początku XX wieku. Opakowanie inspirowane jest starymi mosiężnymi pojemnikami które były używane przez barberów w tamtych czasach. Ta pomada to połączenie klasyki z nowoczesnymi technologiami, które pozwala cieszyć się feelingiem klasycznej pomady bez jakichkolwiek jej wad.
Kolejnym dobrym wyborem z naszej oferty może być zielona pomada, czyli Hey Joe Strong. Pomada gwarantuje mocne utrwalenie oraz maksymalną elastyczność włosów. Dodatkowo, po użyciu, włosy stają się błyszczące, jak zęby krokodyla. Rozpuszczalność pomady w wodzie gwarantuje łatwe użycie oraz zmycie – po zastosowaniu odrobiny letniej wody nie zostają żadne ślady użycia pomady.
Hey Joe Pomada Super Strong to najsilniejsza pomada marki Hey Joe. Zaprojektowana specjalnie dla tych którzy potrzebują wyjątkowo mocnego utrwalenia oraz kontroli nad swoimi włosami. Pomada Hey Joe Super Strong pozwala na stylizacje które zaprzeczają wszelkim prawom fizyki. Każde jej użycie pozwala na utrzymanie włosów w niesamowitej kondycji. Zapewnia ona wysoką twardość która nie powoduje uczucia założenia hełmu na głowę.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się produkowane przez nas, oraz dostępne tylko w naszym sklepie internetowym pomady Hairless Horseman, które można znaleźć tutaj: https://hairlesshorseman.pl/kategoria-produktu/hairless-horseman/
Posiadamy pomady w różnych rozmiarach, czy też pojemnościach. Najmniejsze z nich (15ml) można bez problemu zabrać wszędzie (mieszczą się do małej kieszonki), co pozwala w każdym momencie poprawić fryzurę, jeżeli zajdzie taka potrzeba w ciągu dnia.
Największy rozmiar, czyli 1000ml kierowany jest do barberów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać go w domu.

Pomada Hey Joe – jak używać?

Produkt ten powinien być nakładany na suche włosy. Niewielką ilość nabierz na palce i wmasuj ją w dłonie. Rozciągnij go na włosach aż do uzyskania zadowalającego kształtu. Użyj grzebienia jeśli chcesz uzyskać dużo bardziej zdefiniowany efekt. Jeśli użyjesz produktu na wilgotne włosy uzyskasz zdecydowanie więcej blasku.