Hurtownia Fryzjerska

Prowadząc salon fryzjerski dla mężczyzn nie można wybierać półśrodków. Każdy prawdziwy facet od razu wyczuje kiepską jakość produktu i więcej nie wróci do salonu. Z tego powodu, warto zaufać hurtowni fryzjerskiej kierującej się tą samą filozofią.

Hairless Horseman oferuje starannie wybrane produkty do pielęgnacji włosów oraz brody, bez kompromosów!

Dlaczego mężczyźni uwielbiają chodzić do barbera?

W obecnych czasach prawdziwa męskość staje się coraz bardziej zagrożona. Z tego powodu, faceci szukają miejsca, w którym aż tętni od testosteronu. Dla wielu z nich takim miejscem jest lokalny barber.

Nie można jednak osiągnąć prawdziwego męskiego klimatu, kiedy wewnątrz nie unosi się zapach palonych cygar, whisky czy drewna sandałowego. Efekt ten można osiągnąć poprzez stosowanie wysokiej klasy kosmetyków posiadających taki aromat.

Hurtownia Fryzjerska Online

Szukając sprawdzonych produktów do męskiej pielęgnacji włosów oraz brody, warto wybrać te z najwyższej półki. Właśnie ten cel przyświecał naszej marce, gdyż zdecydowaliśmy się na stworzenie własnej linii kosmetyków, która klimatem ma nawiązywać do męskiego motorowego półświatka.

Stado brodatych twardzieli najlepiej wie o czym mówi. W ten sposób możecie znaleźć kosmetyki fryzjerskie o typowo męskich aromatach. Przeplatające się zapachy whisky, cygar czy palonego drewna to idealne połączenie, które sprawi, że każdy facet poczuje się prawdziwym mężczyzną. W ten sposób znacznie wzrośnie pewność siebie, której w dzisiejszych czasach tak wielu osobom brakuje.

Dlaczego warto wybierać produkty najwyższej jakości?

Obecnie konkurencja na rynku barberskim jest bardzo duża. Klienci posiadają mnóstwo możliwości co do wyboru salonu. Z tego powodu, ich zadowolenie powinno być kluczowym aspektem, na który zwraca uwagę załogą salonu. Z tego powodu, nasza hurtownia fryzjerska oferuje produkty wysokiej jakości, których poprawne wykorzystanie gwarantuje oszałamiający efekt, co z kolei przełoży się na bardzo wysokie zadowolenie klienta.

10

Lat doświadczenia w branży

2

Linie własnych kosmetyków

60+

Produktów

1000+

Zadowolonych klientów

Skrzynka na kosmetyki

Skrzynka prezentowa Hairless Horseman to idealne rozwiązanie dla poszukujących nietuzinkowego prezentu.

Hairless Horseman - Motocyklista

Dlaczego Hairless Horseman?

Przede wszystkim jakość. To ona definiuje prawdziwego mężczyznę. Nikt z nas nie daje z siebie minimum tworząc własną markę. To sprawia, że dążymy do perfekcji w każdym calu. Tak jak powinien robić każdy mężczyzna.

Dzięki temu, nasi klienci wracają do nas bardzo zadowoleni za każdym razem wspominając o rosnącej liczbie klientów, bez względu na okres. W ten sposób, szerzy się grono prawdziwych twardzieli, którzy dają szansę na powrót prawdziwej męskości na salony. Korzystając z naszej oferty możesz osiągnąć ten sam efekt w swoim salonie, ale pamiętaj… Ilość zadowolonych klientów znacznie wzrasta, więc bądź pewny tego, że obecna załoga salonu będzie w stanie przyjąć wszystkich klientów, gdyż konkurencja nie śpi!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla prawdziwych twardzieli!

Hurtownia Fryzjera

Hurtownia Fryzjerska Online

Hurtownia dla Fryzjerów

Fryzjerska Hurtownia

Hurtownia dla Fryzjerów